Ski
przedszkole
Oferta
dla dzieci
Eventy
Firmowe
Szkolenia
dla dorosłych
Oferta
dla szkół
Akademia
Narciarska

Nauka u osób dorosłych

Nauka narciarstwa oraz snowboardu osób dorosłych to jedno z głównych założeń naszej działalności. Przez nasze progi przeszło 99% zadowolonych klientów, którzy w większości wracają.

Od początku staramy się skoncentrować na głównych potrzebach klienta. Powody, motywacje oraz cele z jakimi przychodzicie bywają różne. Trening z dorosłymi, by okazał się nie tylko ciekawy, ale również wydajny musi być ukierunkowany na indywidualne potrzeby.

Wybierając nas masz szansę na podniesienie osobistych kwalifikacji narciarskich.

Szkoła Narciarska i Snowboardowa Lech Sport to jedna z największych i najbardziej nowoczesnych szkół sportów zimowych w Górach Izerskich.

Aktywny wypoczynek

Zachęcamy Państwa do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu bez względu na wiek. Zajmujemy się nauką początkujących oraz doskonaleniem umiejętności narciarsko-snowboardowych na każdym poziomie zaawansowania.

Nasze doświadczenie, zaangażowanie i nowoczesne metody treningowe pozwalają osiągać szybkie efekty. Treningi polecamy również wszystkim chcącym zadbać o dobrą formę i kondycję fizyczną. Osobom, które nie posiadają własnego sprzętu polecamy wypożyczalnię Ski&Bike, w której znajduje się siedziba Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej Lech Sport.

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy polecamy kursy instruktorskie.

Aktywność fizyczna uprawiana bez względu na wiek niesie ze sobą same pozytywy:

 

Wzmacnia mięśnie

 

Zwiększa refleks i koordynację ruchową

 

Opóźnia proces starzenia

 

Poprawia kondycję

 

Zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych

 

Buduje poczucie sukcesu

Wybierz szkolenie dla siebie