Szkoła narciarska Świeradów Zdrój

Nauka narciarstwa oraz snowboardu osób dorosłych to jedno z głównych założeń naszej działalności. Przez nasze progi przeszło 99% zadowolonych klientów, którzy w większości wracają.

Od początku staramy się skoncentrować na głównych potrzebach klienta. Powody, motywacje oraz cele z jakimi przychodzicie bywają różne. Trening z dorosłymi, by okazał się nie tylko ciekawy, ale również wydajny musi być ukierunkowany na indywidualne potrzeby.

Wybierając nas masz szansę na podniesienie osobistych kwalifikacji narciarskich.

Szkoła Narciarska i Snowboardowa Lech Sport to jedna z największych i najbardziej nowoczesnych szkół sportów zimowych w Górach Izerskich.

Aktywny wypoczynek

Zachęcamy Państwa do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu bez względu na wiek. Zajmujemy się nauką początkujących oraz doskonaleniem umiejętności narciarsko-snowboardowych na każdym poziomie zaawansowania.

Nasze doświadczenie, zaangażowanie i nowoczesne metody treningowe pozwalają osiągać szybkie efekty. Treningi polecamy również wszystkim chcącym zadbać o dobrą formę i kondycję fizyczną. Osobom, które nie posiadają własnego sprzętu polecamy wypożyczalnię Ski&Bike, w której znajduje się siedziba Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej Świeradów Zdrój Lech Sport.

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy polecamy kursy instruktorskie.

Korzyści płynące z organizacji Białej Szkoły 
przy współpracy z LechSport

 

Gwarancja jakości

Gwarancja najwyższej jakości kształcenia w atrakcyjnej cenie.

 

Wyselokcjonowana 
kadra

W trosce o bezpieczeństwo zapewniamy specjalnie wyselekcjonowaną kardę instruktorską.

 

Profesjonalne
 podejście

Poziom dobierany jest pod kątem umiejętności grupy, aby wszyscy uczestnicy mieli szansę rozwijać swoje umiejętności.

 

Atrkcje

Możliwość przeprowadzenia wewnętrznych zawodów z nagrodami.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy