Senon narciarki 2022/23

W sezonie 2022/23 szkoła narciarska Lech Sport współpracuje z stacją narciarską Anna Ski w Świeradowie-Zdroju + firmą SnowRiders.pl gdzie szkolimy w ramach zajęć grupowych w Austrii, Szwajcarii i Włoszech.

Weekendowy kurs biegowy

Dla wszystkich miłośników nart biegowych oraz osób szukających alternatywnych form narciarskich polecamy weekendowe szkolenia z narciarstwa biegowego dla dorosłych. Nauka odbywa się cyklicznie w każdy weekend lutego i marca. Są to całodziennie wycieczki z instruktorem, który uczy podstaw poruszania się na biegówkach. Trasę i zakres nauki dostosowujemy do poziomu umiejętności, a także do możliwości kursantów. Zajęcia prowadzone są na poziomie podstawowym przez doświadczonych instruktorów (wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski w Biathlonie) – nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących czynną formę wypoczynku połączoną z wycieczką krajoznawczą. Wyjazdy Izer&Trip to połączenie wyprawy narciarskiej z formami turystyki krajoznawczo-kulturowej.

Góry Izerskie

Stolicą narciarstwa biegowego w Polsce są Góry Izerskie. Przez izerskie lasy wiodą przygotowane ratrakami trasy, po których poruszają się setki narciarzy. Ze Stogu Izerskiego narciarskie ślady prowadzą w kierunku polskich Jakuszyc lub Szklarskiej Poręby, czy też w drugą stronę - przez turystyczne przejścia graniczne do czeskiej Smedawy lub Jizerki. Podczas szkolenia nie tylko spędzisz miło czas, ale również zwiedzisz Góry Izerskie w aktywny sposób. Bliski kontakt z naturą jest na wyciągnięcie ręki – zarezerwuj szkolenie i baw się razem z nami.

Cennik

Szkolenie podstawowe

160zł

2 dni / 6 godzin szkolenia

Zapisz się
Szkolenie podstawowe+

130zł

1 dzień / do 5 godzin szkolenia

Zapisz się