Oferta
dla szkół
Eventy
Firmowe
Oferta
dla dzieci
Ski
przedszkole
Akademia
Narciarska
Szkolenia
dla dorosłych

Senon narciarki 2022/23

W sezonie 2022/23 szkoła narciarska Lech Sport współpracuje z stacją narciarską Anna Ski w Świeradowie-Zdroju + firmą SnowRiders.pl gdzie szkolimy w ramach zajęć grupowych w Austrii, Szwajcarii i Włoszech.

Eventy

Firmowa integracja z Lech Sport to idealny pomysł na doskonałą zabawę i budowanie pozytywnych relacji wśród pracowników. Niezależnie od wielkości zespołu ani branży w jakiej działa twoja firma, jesteśmy w stanie zaproponować oryginalny scenariusz na imprezę, która będzie długo pamiętana i dobrze wspominana przez wszystkich uczestników.

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdzie w ofercie odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób.

Nasi klienci

  • Samsung
  • Storck
  • Matex
  • Roben
  • NSZP
  • Projekt Zima

Co zrobić żeby impreza firmowa nie była przykrym obowiązkiem a wyczekiwanym wydarzeniem w firmie? Recepta jest prosta! Postaw na SPORT – Lech Sport.

Imprezy sportowe to doskonała forma imprez integracyjnych pracowników. Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwalają ukrywane za biurkiem emocje. Każdy będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i przyczynić się do zwycięstwa. Różnorodność konkurencji nikomu nie pozwoli się nudzić.

W sezonie zimowym chętnie podejmiemy się organizacji zawodów narciarskich (na nartach, snowboardzie lub biegówkach).

Oferta, której szukasz

Narty

Snowboarding

Narciarstwo biegowe

Eventy sportowe to stały punkt w kalendarzu wielu firm

 

Szkolenia

Dokładamy największych starań aby klient otrzymał pomoc jakiej oczekuje. Szkolimy na każdym poziomie zaawansowania, grupę dzielimy na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń.

 

Konsultacje

Dla firm, które odwiedzają ośrodki narciarskie rokrocznie i chcącą doskonalić swoje umiejętności sportowe pod okiem profesjonalistów.

 

Zawody

Stwarzamy możliwość przygotowania się do zawodów, a następnie je przeprowadzamy. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym.

Formularz kontaktowy

Nasze oferty wzbogacamy ciekawymi atrakcjami, tworząc niepowtarzalne scenariusze zimowych eventów.

Zależnie od czasu jaki mamy do dyspozycji, oczekiwań uczestników czy budżetu.

Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę firmowego wyjazdu narciarskiego.