Szkolenia
dla dorosłych
Ski
przedszkole
Eventy
Firmowe
Akademia
Narciarska
Oferta
dla dzieci
Oferta
dla szkół

Senon narciarki 2022/23

W sezonie 2022/23 szkoła narciarska Lech Sport współpracuje z stacją narciarską Anna Ski w Świeradowie-Zdroju + firmą SnowRiders.pl gdzie szkolimy w ramach zajęć grupowych w Austrii, Szwajcarii i Włoszech.

O nas

Szkoła narciarska i snowboardowa Lech Sport powstała z inicjatywy miłośników "białego szaleństwa" w 2014 roku. Inicjatorami założenia szkoły byli bracia Lech - Łukasz i Paweł. Narciarstwo dla osób pracujących w naszej szkole to nie tylko praca, czy hobby ale pasja i sposób na życie.

Głównym celem naszej działalności jest zaszczepienie jak największej liczbie osób miłości do tego niezwykłego sportu oraz stworzenie idealnych warunków dla skupionych na realizacji marzeń o narciarskiej przygodzie. Naszą ambicją jest przekazanie możliwie najwięcej wiedzy oraz umiejętności w miłej i luźnej atmosferze.

Zapraszamy wszystkich poszukujących aktywności fizycznej, relaksu oraz przygody w jednym. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie to i wiele więcej pozytywów w naszej ofercie.

Włączamy się w tworzenie nowoczesnego modelu uzdrowiska, w którym coraz częściej stawia się na aktywność fizyczną.

Z sezonu na sezon nasz zespół jest coraz większy, ale także coraz bardziej zgrany. Każdy dzień pracy sprawia, że nasze kompetencje, wiedza oraz doświadczenie wzrastają. Widząc realne efekty naszego zaangażowania w szkolenie narciarzy oraz snowboardzistów, dostajemy ogromną dawkę motywacji do dalszego działania, w związku z czym już snujemy plany na dalszy rozwój naszej oferty! W 2014 r. reprezentowało nas 3 instruktorów.

Na chwilę obecną nasza kadra instruktorska liczy ponad 30 osób, specjalizujących się w szkoleniach pod kątem narciarstwa zjazdowego, biegowego, snowboardu oraz freestyle snowboard.

Dzisiaj mamy największe przedszkole narciarskie dla dzieci w górach Izerskich, szkolenia dla dorosłych a także organizujemy eventy dla firm. Dodatkowo od sezonu 2017/18 szkolimy kolejne pokolenie instruktorów, którzy wspomagają nas w tej trudnej ale dającej wiele radości oraz satysfakcji pracy.

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje – zarówno poprzez szkolenia wewnątrz jak i na zewnątrz szkoły. Narciarstwa uczymy się od najlepszych - uczestniczymy w konferencjach Polskiego Związku Narciarskiego.

Dodatkowo mogliście:

LechSport w mediach

 • TVP3
 • Radio Zet
 • Przegląd Sportowy
 • TVP Meteo

Kadra narciarska

 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor
 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor
 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor
 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor
 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor
 • Imię i Nazwisko
  Imię i Nazwisko
  Instruktor